KURZY

Roční diplomový kurz moderní pedagogiky, který jedinečným způsobem kombinuje základní filosofii učení Marie Montessori s nároky na vzdělávání ve 21. století. Zahrnuje pedagogiku pro věkové skupiny od 3 do 16 let. Do České republiky tento kurz přiváží zkušený tým německých lektorů v čele s Clausem-Dieterem Kaulem. Kurzy jsou tlumočené do češtiny. Studijní materiály v češtině v ceně kurzu.

 ZŠ Montessori Kladno - připravujeme nový termín setkání i kurzu

Máte doma dospívající děti nebo jste pedagog, který má hned plnou třídu teenagerů. Právě pro Vás je určeno toto večerní setkání s Ulrikou, která se výchově a vzdělávání dospívajících věnovala více než 25 let a svoji školu založila na konceptu Děti Země, který do života uvedla Marie Montessori. Dnes je Ulrike lektorkou Akademie Biberkor a sdílí svoje zkušenosti s pedagogy z celé Evropy.
6.-8. listopadu 2020, Praha - obsazeno

Kurz představuje pojetí výuky angličtiny a praktické ukázky práce s dětmi v rámci Montessori programu. Je určený pro učitele 1. a 2. stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Dobře poslouží jako inspirace pro výuku jazyků nejen v Montessori třídách.

 Kladno - připravujeme nový termín

Jednodenní seminář zabývající se nejčastějšími dotazy při zakládání tříd s principy pedagogiky Marie Montessori. Seznamuje zakladatele, ředitele, učitele i zájemce z rodičovské veřejnosti s dokumenty potřebnými při založení tříd ve státním i soukromém sektoru.  Brno, připravujeme nové termíny

Obsah semináře vnímá a chápe dětství jako nejdůležitější období v životě člověka; vychází z myšlenky, že učení a život nelze od sebe oddělit. Poukazuje na fakt, že optimální pohybová aktivita je nezastupitelným prostředkem k uchování zdraví individua. V maximální míře klade důraz na vytvoření vnitřní motivace žáků k pohybové aktivitě, vytvoření vztahu a zájmu o její dlouhodobou realizaci.             

Chcete vidět, jak vypadají naše kurzy a jak si je všichni užíváme? Podívejte se na fotografie nebo videa z kurzů.


Archiv

Galerie fotografií - Diplomový Montessori kurz 2020